-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Nta:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Tes dawb hais lus xov tooj nrog Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, lub laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Certification:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Tsev ua yeeb yam, Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem, chav dej,pas dej da,hiav txwv puam,sab nraum zoov-kev ua si nawv
7.Aw line x 1
8.USB fais fab kab x 1
9.Phau ntawv x 1
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
Specification:
| Bluetooth raws tu qauv | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Ntau | 10m |
| Chav hais lus | 40hli * 1 |
| Tso zis zog | 5W |
| Impedance | 4Ω |
| Ntau zaus | 100Hz txog 20kHz |
| Teeb liab / suab nrov piv | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Roj teeb | 40000mAh Rechargeable Lithium roj teeb |
| Qhov ntev | 165*80*25hli |
| Qhov hnyav | 450/600g |
| Xim | Xiav/Green/Pink/dub/dawb |
| Lub Sijhawm Ua Haujlwm | 20-40 teev |
Yog thawj saib xyuas "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.