-36%
bluetooth wireless tf card bluetooth hais lus
$24.99 $15.99
Nta:
1.Kov Tswj kho tus yuam sij
2.Nrog 2 tus hais lus thiab ib tus neeg hais lus passive
3.khoom:Crystal UV kov sab saum toj + Roj hmab roj sab + Damping cusjion hauv qab
4:NFC muaj nuj nqi(xaiv tau)
5.Built-in 1200mha Rechargeable lithium roj teeb,Mus txog 14 sij hawm ua si
6)Hands free speakerphone/built in microphone
7)Lub suab qhia
8)Txhawb nqa :Aux kab
9)TF card xaiv tau
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Bluetooth raws tu qauv | 2.1 + EDR |
| Bluetooth Ntau | 10m |
| Chav hais lus | 40hli * 1 |
| Tso zis zog | 3W |
| Impedance | 4Ω |
| Ntau zaus | 100Hz txog 20kHz |
| Teeb liab / suab nrov piv | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Roj teeb | 1200mAh Rechargeable Lithium roj teeb |
| Qhov ntev | 122*60*47hli |
| Qhov hnyav | 270/450g |
| Xim | Xiav/Green/Pink/dub/dawb |
| Lub Sijhawm Ua Haujlwm | 12-20 teev |
Yog thawj saib xyuas "bluetooth wireless tf card bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.




Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.