-26%
Smartphone led selfie flash light
$7.80 $5.80
| Ntim Paub meej: | Ntim Paub meej: weight:15g loj:38mmx 38mmx 10mm me nyuam nthuav dav: 7 hnub |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Bulbs Number | 16 lights |
| Roj Teeb Muaj Peev Xwm | 200 mAh |
| Battery stand time | 72teev |
| Battery type | Li-polymer battery |
| power | Built-in rechargeable battery |
| Xim | dub,dawb,daj,ntsuab,liab |
| Thiv hauv | IOS; Android; Windows Phones |
| Packing size / weight | 100*62*15hli / 45g |
| Khoom Loj / weight | 38*38*10hli / 15g |
| Pob | retail gift box |
| USB Chaw nres nkoj | 3.5 hli |
| Mus txog | 500 flash |
| Width | 38 hli |
| Depth | 10 hli (0.35 inch) |
| ntev | 38hli |
| Height | 27 hli (1 inch) |
| Charging Interface | Micro USB |
| Environment Condition | Strong, medium. Weak |
| khoom | ABS |
| Adjustable brightness | Low, Bright, Ultra-bright |
Yog thawj saib xyuas "Smartphone led selfie flash light”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.