-21%
LED Selfie Flash Light
$7.00 $5.50
| Ntim Paub meej: | Packing size 11.5*5.5cm Weight of carton 32*30*32cm |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| khoom | yas |
| Qhov hnyav | 12g |
| The weight of products with packing | 46g |
| Model number | RK06 |
| Pob | Color Box |
| Xim | Dub, Daj, Paj yeeb, Dawb, Sky blue, ntsuab |
| loj | 28*32*12hli |
| Packing size | 11.5*5.5cm |
| Size of carton | 32*30*32cm |
| Weight of carton | 8.5kg |
| Cov | 100pcs / ctn |
| Roj teeb muaj peev xwm | 110mAh |
| Color temperature | 5600K |
| Light effect | 70 degree beam |
| OEM | Welcome |
| Thiv hauv | for ios & android |
| Lub sijhawm ua haujlwm | 2 teev |
Yog thawj saib xyuas "LED Selfie Flash Light”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.