-33%
portable bluetooth hais lus
$18.00 $12.00
- Ntim Paub meej:
- White box, xim thawv, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- me nyuam nthuav dav:
- Txog 15 working days after sample confirmation
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | 102*54*48hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 190g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | ABS Alloy |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "portable bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.