-32%
Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box
$18.90 $12.90
- Li-ion Output:: 3.7V ~ 4.2V + 0.05V
- Lithium battery:: 2600mAh
- Qhov ntev:: L60*W60*H94 mm
- Qhov hnyav:: 190g
- Signal&noise ratio:: ≥80dB
- Certification: EC, ROHS, FCC, BQB
- Accessoris: 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1
- Sound: with high fidelity
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Xim | OEM |
| Qhov ntev | L60*W60*H94 mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini, |
| Khoom hnyav | 190g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| speaker cone | Metal mesh material led melody bluetooth mini white speaker cone |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| accessories | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Case Material | ABS |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Certification | EC&RoHS,FCC |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Metal mesh material melody mini bluetooth speaker box”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.