-22%
mini wireless bluetooth hais lus
$18.60 $14.60
| Ntim Paub meej: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100pcs / ctn Dawb lub thawv loj:60*60*75hli CTN loj:315*315*340hli G.W:10KG |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 15 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub sij hawm xa tuaj | 7-15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | 55*55.3hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 73g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| tus hais lus | USB wired speaker |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| Self-charging time | 0.5 teev |
| Roj teeb | 180mAh |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
Yog thawj saib xyuas "mini wireless bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.