-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| Ntim Paub meej: | Dawb lub thawv loj:75*55*113hli Thawv loj:40*29*27cm QTY/CTN:50pcs N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 110g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | ABS |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "mini bluetooth powered speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.