-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Ntim Paub meej: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Dawb lub thawv loj: 63*60*80hli Thawv loj: 340*265*275hli QTY/CTN: 60pcs N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15-30 hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Qhov ntev | 27.5*27.5*14hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 150g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥80dB |
| khoom | ABS |
| NFC | For option |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.