-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| Ntim Paub meej: | white box size:62*20*78hli Thawv loj:40*33*26cm QTY/CTN:90pcs / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | Dia60*74mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Khoom hnyav | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥95dB |
| accessories | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Zaus teb | 60Hz——18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "wireless mini bluetooth speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.