-25%
ʻO nā mea haʻiʻōlelo stereo uʻole me ka Hook
$20.00 $15.00
| 'ōpala Details: | ʻO ka pahu pahu i hoʻopiha ʻia me nā mea pono Micro USB uwea, Pahu kala Mea hoʻolele Bluetooth pale wai liʻiliʻi, ʻO nā mea haʻiʻōlelo stereo uʻole me ka Hook |
|---|---|
| Delivery Detail: | 15-20 e hana ana i mau lā |
- hō'ikeʻano
- Additional 'ike
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Hōʻike ʻia ʻo Bluetooth Speaker Waterproof | |
| * Bluetooth mana | Bluetooth V4.1 |
| * Launa Hana | ma mua o 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Hana Hana Kūʻokoʻa Lima | ʻAE |
| * o na pu ki | 300mAh Battery |
| * pāʻani manawa | 5 hola |
| * Nā moʻolelo | Kākoʻo iā A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 3ʻAe 3W, 40mmm He |
| * Material | ABS+Silikona |
| * ka waihoʻoluʻu | ʻAlani/ʻulaʻula/'ōmaʻomaʻo/ʻeleʻele/ʻulaʻula |
| * Weight | 74g. |
| * Mea kōkua | Micro USB,Pahu kala |
| * nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me Voice |
Additional 'ike
| Weight | 0.074 kg |
|---|
Ia i ka mua, e nānā i "ʻO nā mea haʻiʻōlelo stereo uʻole me ka Hook”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.