-38%
ʻO ka ʻoihana Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker
$8.00 $5.00
| 'ōpala Details: | 3.5mm audio cable, Uea USB, Manual, Gift box Top Selling Portable Speaker, ʻO ka ʻoihana Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | 10-15 lā |
- hō'ikeʻano
- Additional 'ike
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| inoa mea kūʻai | Mea hoʻokani pila |
| o na pu ki | 120 Mah |
| Bluetooth mana | 2.1+ʻO EDR |
| Laulā hana | 10 mau mika |
| Ka manawa hana | 2.5 hola |
| Luna Hoomalu | 4Ω 2W,23mmm He |
| Device material | ABS+Silicon |
| Size | 50*33*15mm o |
| Weight | 20g. |
| Mea kōkua | Micro USB,haawina pahu,manual |
| Pane pinepine | 150-18KHZ |
| Launch | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
Additional 'ike
| Weight | 0.02 kg |
|---|
Ia i ka mua, e nānā i "ʻO ka ʻoihana Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.




Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.