-44%
uʻi uila mini bluetooth leo
$15.90 $8.90
| 'ōpala Details: | white box size:62*20*78mm o Carton nui:40*33*26knm QTY / CTN:90pcs / ctn N.W / G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | Dia60*74mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Product ke kaupaona | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥95dB |
| Last | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Pane pinepine | 60Hz——18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "uʻi uila mini bluetooth leo”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.