-25%
poepoe pu kiwi lua bluetooth leo kani stereo
$48.00 $36.00
| 'ōpala Details: | pū kani lua bluetooth stereo speake: Pahu keʻokeʻo, pahu kala, haawina pahu, blister packing etc. |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 10 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| 'ōpala Details | Pahu keʻokeʻo ,ʻO ka pahu makana a i ʻole ka pahu i hana ʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | loaʻa kekahi kala pantone. |
| Ana | 90*90*90mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 290g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| vatop bluetooth leo uila | hou 2 i loko o 1 kaila hoʻokaʻawale 2.0 Vatop Bluetooth uwea leo mea hana |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥65dB |
| Material | ABS a me Aluminum Alloy |
| Pane pinepine | 150Hz-18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Funtion | Laina i loko,HFP,A2DP,AVRCP,NFC no ke koho |
Ia i ka mua, e nānā i "poepoe pu kiwi lua bluetooth leo kani stereo”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.