-42%
ʻŌlelo Bluetooth pale wai
$17.00 $9.80
| 'ōpala Details: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm o carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34knm QTY/CTN of Shower Speaker :100 pcs / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | About 15 working days after sample confirmation |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | Dia62mm*H59mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 90g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥68dB |
| Material | ABS |
| Pane pinepine | 2.400GHz—2.480GHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "ʻŌlelo Bluetooth pale wai”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.