-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| 'ōpala Details: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| Delivery Detail: | shipped in 15 days after the payment |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani, any color can be customized |
| Ana | 58*58*88mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| weight | 145g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥70dB |
| Material | ABS |
| Pane pinepine | 100Hz-20KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "Led Light Bluetooth Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.