-39%
special mini acrylic speaker bluetooth
$16.00 $9.80
| 'ōpala Details: | White box or customized box for special mini acrylic speaker bluetooth |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 7 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec,ROHS |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| Kūkākūkā uku: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ana | 82*82*57mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe,mini |
| Product ke kaupaona | 178g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me, |
| inoa mea kūʻai | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 12 mahina |
| Lakiō S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Pane pinepine | 150Hz-18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| o na pu ki | 3.7v/400mAh |
| auaiaea Power | 3W(1kHz,THD1%) |
| MOQ haʻahaʻa | Support |
| style | bluetooth speaker |
Ia i ka mua, e nānā i "special mini acrylic speaker bluetooth”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.