-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| 'ōpala Details: | bluetooth computer speaker for Packing: Pahu keʻokeʻo/Pahu maʻamau:108*106*105mm o QTY / CTN:20PCS/CTN Ka nui o ka pahu pahu:54*24*26knm N.W.:7.6KG/CTN Ua ʻōlelo ʻo G.W.:8.4KG/CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 5000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | keʻokeʻo, ʻeleʻele, |
| Ana | L73.6*W73.6*H80mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini,uwea ole, Hoʻolālā kū hoʻokahi ,oiai e hana ana me ke kukui alakai uliuli |
| Product ke kaupaona | 188g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, MP3/4, kamepiula, ke kahua me |
| ʻO ka leo uila liʻiliʻi | ʻO ka leo uila liʻiliʻi liʻiliʻi me ka lekiō fm |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 12 mahina |
| Lakiō S/N | ≥785dB |
| Material | ABS ,uhi ʻia me ka ʻaila ʻaila |
| Pane pinepine | 90Hz-20KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "bluetooth woofer speaker with led light”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.