-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| 'ōpala Details: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, palapala hoʻohana Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Delivery Detail: | Laʻana: 3 lā; 1,000pcs: 15 lā |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * Bluetooth mana | V3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Launa Hana | 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * AUX-in Music Play | ʻAE |
| * Hands-free calls | ʻAE |
| * o na pu ki | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * pāʻani manawa | 6 hola |
| * Nā moʻolelo | Kākoʻo iā A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Pane pinepine | 80HZ-20KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ, 5W*2, 50mmm He |
| * Material | ABS |
| * ka waihoʻoluʻu | Pink /Gold |
| * Weight | 328g. |
| * Ana: | 131*118*63mm o |
| * Mea kōkua | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
Ia i ka mua, e nānā i "Portable Speaker Bluetooth with Stand”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.