-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| 'ōpala Details: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, palapala hoʻohana Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | Laʻana: 3 lā; 1,000pcs: 15 lā |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | V3.0 |
| * Chipset | Jerry |
| * Launa Hana | 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * AUX Music Play | ʻAE |
| * TF card Music Play | ʻAE |
| * o na pu ki | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * pāʻani manawa | 3.5 hola |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ, 3W*2, 40mmm He |
| * Material | Ka lula |
| * ka waihoʻoluʻu | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * Weight | 320g. |
| * Ana: | 161x127x70 mm |
| * Mea kōkua | Uea USB, Manual, AUX Line |
| * ʻO nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me nā ʻōlelo hoʻohihi leo |
Ia i ka mua, e nānā i "LED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.