-40%
portable lantern speaker with color light
$40.00 $24.00
| 'ōpala Details: | Last: audio cable*1, USB charge cable*1, power adapter*1, manual*1 Each item packed in a box: 122*122*250mm o 12pcs / ctn: 505*380*270mm o N.W.: 8kgs Ua ʻōlelo ʻo G.W.: 9kgs |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 30 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Unit nui | 95*95*235mm o |
| Bluetooth mana | V2.1+EDR |
| Supported bluetooth profiles | HFPV1.5, A2DPV1.2, AVRCPV1.0 |
| Lako ikehu | built in 3.7v/4400mah li-ion battery or DC adapter(kaawale) |
| Ka mana nui no ka leo | 10W |
| Mana kiʻekiʻe no ka māmā | 1W |
| Ka pinepine | 20HZ-20KHZ |
| ʻO ka ʻike | ≥70DB |
| Hoʻopiʻi | ≤0.5% |
| Ka manawa hoʻouka | 6-7 hola |
| pāʻani manawa | a hiki i 15 hola |
| Light time | a hiki i 16 hola |
| Loaʻa ka loaʻa ʻana o Bluetooth | ≥10m |
Ia i ka mua, e nānā i "portable lantern speaker with color light”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.