-44%
APP mana bluetooth leo me ke kukui ala
$50.00 $28.00
| 'ōpala Details: | Istand smart APP control bluetooth speaker with wake-up light 6pcs / ctn,ʻo ia hoʻi:44×32.5x26cm,Ua haʻi aku ʻo G.w:7.2kgs |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 30 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Ka makamake nui o: | wake-up lamp |
| APP Bluetooth mana(mele,color lamp,uaki pumehana,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| puka ʻana o ka lā&sunrise simulation | |
| Inoa mea kūʻai: | Istand smart APP control bluetooth speaker with wake-up light |
| Model No: | |
| Bluetooth mana: | V2.1+EDR |
| Loaʻa ka loaʻa ʻana o Bluetooth: | >10m |
| Hoʻopau mana: | 5W |
| Pane pinepine: | 90HZ-20KHZ |
| ʻO ka ʻike: | >70DB |
| Hoʻopiʻi: | <0.5% |
| Lako ikehu: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Ka manawa hoʻouka: | 5-6hola |
| Ka manawa hoʻokani pila: | >10hola |
| Unit nui: | 10.5×24.5knm |
| Last: | audio+usb+manual+power adapter |
| 'ōpala: | 6pcs / ctn:44×32.5x26cm G.w:7.2kgs |
Ia i ka mua, e nānā i "APP mana bluetooth leo me ke kukui ala”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.


Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.