-38%
Electronic Luna Hoomalu lawe no ka lawe lima kelepona
$16.00 $10.00
| 'ōpala Details: | Consumer Electronic Luna Hoomalu lawe no ka lawe lima kelepona: keʻokeʻo pahu hāʻawe lāliʻi: White pahu nui: 63*60*80mm o Carton nui: 340*265*275mm o QTY / CTN: 60pcs N.W / G.W: 8.5kg / 9kg |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 15-30 lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| Ana | 27.5*27.5*14mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 150g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| Consumer Electronic Luna Hoomalu lawe no ka lawe lima kelepona | Consumer Electronic Luna Hoomalu lawe no ka lawe lima kelepona |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| NFC | For option |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "Electronic Luna Hoomalu lawe no ka lawe lima kelepona”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.