-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Detalles de empaquetado: | Tamaño da caixa branca:120*65*60mm tamaño da caixa:32*34*26cm CANT./CTN:50pcs N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15-25days according to your quantity |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | White/Black/pink/orange/blue/green |
| Dimensións | D50.6*H56.2 |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Peso do produto | 98g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| material | ABS professional speaker |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "wireless bluetooth Professional speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.