-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| Detalles de empaquetado: | mobile phone speaker :Caixa branca, black box, caixa de cores, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 7 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 7-15días |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Dimensións | D90*H750mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini, handsfree, line in |
| Peso do produto | 145g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| Mini altofalante portátil | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥85 dB |
| Impedancia | 4 ohm |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mobile phone speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.