-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Detalles de empaquetado: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Pezas / Carton Tamaño da caixa branca: 65*52*80mm tamaño da caixa: 420*220*280mm Gross weight: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | Dia 50*48*50mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini,wired |
| Peso do produto | 85g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | Silicone |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.