-34%
Portable mini wireless bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| Detalles de empaquetado: | Blister packing, colour box packing, white box packing, etc for wireless bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | 39*39*39mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 65g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| Speaker Box | 2014 new products electronic mini bluetooth speaker box r |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | Aluminum alloy |
| Resposta en frecuencia | 90Hz-20KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Portable mini wireless bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.