-46%
altofalante Bluetooth impermeable
$18.00 $9.80
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 3 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación do altofalante Bluetooth impermeable | |
| * versión Bluetooth | V2.1 |
| * Chipset | Jerry |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * AUX-IN Music Play | SI |
| * Impermeable | SI |
| * Batería | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 3horas |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W*1 |
| * material | ABS + silicona |
| * cor | Personalizado |
| * Peso | 130g |
| * Dimensión: | 62*78mm |
| * Accesorio | Color box / USB cable /Manual/Sling |
| * Others | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
Sexa o primeiro en opinar sobre "altofalante Bluetooth impermeable”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.