-41%
Power Bank Portable Speaker Bluetooth
$22.00 $13.00
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Functional Portable Speaker Bluetooth in Promotion, Power Bank Portable Speaker Bluetooth |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Portable Speaker Bluetooth Specification | |
| * versión Bluetooth | Jerry |
| * Chipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * AUX-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 4400mAh |
| * Tempo de xogo | 10-15 horas |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Resposta en frecuencia | 90-20KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 5W*1 |
| * material | Metal |
| * cor | Prata, Negro, Gold |
| * Peso | 460g |
| * Dimensión: | 130*35*60mm |
| * Accesorio | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Power Bank Portable Speaker Bluetooth”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.