-45%
Waterproof Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario 2017 IPX5 Portable Bluetooth Speaker, Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 3 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
detalles rápidos
- tipo: Pasivo
- uso: ordenador, Home Theater, Teléfono móbil, Lector de audio portátil
- canles: 3 (2.1)
- recurso especial: portátil, sen fíos
- versión Bluetooth: Jerry
- Orador: 4Ω 3W*2
- Apoiar: TF Card/ Hands Free
- Batería: 1200mah
- Característica: Support 5200mAh battery
- material: ABS + silicona
- tamaño: 178*76*39mm
- Nome: altofalante Bluetooth impermeable
- Item name: altofalante Bluetooth impermeable
- Nome do produto: altofalante Bluetooth impermeable
| waterproof bluetooth speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | V3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Desktop unique audio | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Hands Free | SI |
| * Batería | 1200mAh |
| * Apoiar | AUX+TF+Hands-free |
| * S/N | ≥80dB |
| * altofalantes | 4Oh, 3W * 2 |
| * material | ABS + silicona |
| * cor | OEM |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Waterproof Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.