-44%
APP orador control Bluetooth con Wake-up light
$50.00 $28.00
| Detalles de empaquetado: | altofalante de control Bluetooth iStand intelixente APP con Wake-up light 6pcs / CTN,medios:44×32.5x26cm,G.w:7.2kgs |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 30 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Característica: | wake-up lamp |
| APP control bluetooth(música,color lamp,espertador,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| amencer&sunrise simulation | |
| Nome do produto: | altofalante de control Bluetooth iStand intelixente APP con Wake-up light |
| Model No: | |
| versión Bluetooth: | V2.1+EDR |
| Distancia de recepción Bluetooth: | >10m |
| Power consupption: | 5w |
| Resposta en frecuencia: | 90HZ-20KHZ |
| sensibilidade: | >70dB |
| Distorsión: | <0.5% |
| Fonte de alimentación: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Tempo de carga: | 5-6horas |
| Tempo de reprodución de música: | >10horas |
| Tamaño da unidade: | 10.5×24.5CM |
| accesorios: | audio+usb+manual+power adapter |
| acondicionamento: | 6pcs / CTN:44×32.5x26cm G.w:7.2kgs |
Sexa o primeiro en opinar sobre "APP orador control Bluetooth con Wake-up light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.


comentarios
Non hai comentarios aínda.