-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 3 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 4 horas |
| * S/N | ≥ 85dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 5W * 2 |
| * material | ABS+Silicon |
| * cor | Black/Army green |
| * Peso | 260g |
| * Dimensión: | 133*46*69mm |
| * Accesorio | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Outros | Fácil operación con indicacións de voz |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.
comentarios
Non hai comentarios aínda.