-42%
Bluetooth Speaker with LED Light & Remote
$24.00 $14.00
| Detalles de empaquetado: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5cable de audio mm . 1unit to a box Wireless Bluetooth Outdoor FM Radio Speakers , FM Radio Bluetooth Speaker with LED Light & Remote |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| FM Radio Speakers Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Rango de traballo | máis que 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * Other function | radio FM, Tarxeta TF & Bluetooth music paly |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * Batería | 1800mAh Lethium-ion battery |
| * Tempo de xogo | around 6-8 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Resposta en frecuencia | 20HZ-20KHZ |
| * altofalantes | 4Oh,5W *1 |
| * material | plastic+silicone |
| * cor | Vermello / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Peso | 220g |
| * Accesorio | Micro USB,3.5cable de audio mm |
| * outros | Fácil operación con voz |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth Speaker with LED Light & Remote”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.