-37%
powerful silicone led bike light
$10.80 $6.80
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for Top Quality 5 SMD USB Rechargeable LED Super Bright Bike Taillight: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Lumen | 300 lumen |
| material | Aluminum alloy, PC&ABS |
| LED Source | Cree high power LED |
| Tipo de batería | Rechargeable lithium polymer battery(800mAh) |
| Position | Handlebar (fit for 20-40mm) |
| Body Color | Negro, branco |
| Dimensión | 2.1cmx2.8cmx6.8cm(light size) |
| Light Mode |
3modes: high-low-flash
|
| Product Weight | 50g |
| Warranty time | 12 month |
| Tempo de execución | 3-12 Horas |
| Función | safety lighting |
| características | Rechargeable via USB, Tool-Free Mounting, Impermeable
Protect the vision of on comers side light design |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
Sexa o primeiro en opinar sobre "powerful silicone led bike light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.
comentarios
Non hai comentarios aínda.