-38%
LED Bicycle Light with Li-ion Battery
$7.80 $4.80
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for USB Rechargeable LED Bright Bike Tail Light For Cycling: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Plástico |
| Mounting Placement | Seat post of bike or Handlebar |
| LED beads | 16 Cree LED |
| Lumen Output | 200Lumens |
| Tipo de batería | Built-in Li-ion Battery(3.7V, 500mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Body Color | Branco |
| Dimensión | 7.7×2.5×1.4cm |
| Light Color | Branco, Vermello |
| Light Mode | High-Medium-Low |
| Product Weight | 31g (Product Weight) |
| Tempo de carga | 2 Hora |
| Run Time | Estándar: Up to 6 horas 20 mins
Alto: Up to 2 horas 45 mins Over drive:Up to 1 horas 40 mins 50% Flashing: Up to 5 Horas 10 mins 100%Flashing: Up to 3 Horas Strobe: Up to 2 Horas 50 mins |
| Función | Aviso |
| características | Waterproof construction design |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
| WARNING! | Do not charge over 5V |
Sexa o primeiro en opinar sobre "LED Bicycle Light with Li-ion Battery”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.