-40%
Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker
$20.00 $12.00
Detalles de empaquetado:Neutral color gift box for each piece,standard export carton for master carton.
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | sen fíos, portátil, mini |
| Sound Channel | 1 |
| Uso | portable audioplayer, teléfono móbil,computer,MP3,MP4,MP5etc |
| Nome da marca | OEM |
| Dimensión | Φ70x70mm |
| cor | customizable |
| material | ABS |
| Compatible | Micro SD/TF,Hand-free,radio FM,AUX input |
| USB charge voltage | DC 5V |
| Audio Input | Bluetooth 3.0+EDR |
| Certificado | CE,ROHS |
| Capacidade da batería | 400mAh |
| Versión Bluetooth | V2.1+EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000pcs |
| Payment terms | T/T , Western Union, Paypal, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | Shenzhen |
| Capacidade de subministración | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| Prazo de entrega | 2 days for sample,3-25 days for bulk order after payment |
| Embalaxe | carton size:61*33*26.5CM ,50pcs / CTN ,GW:11kg |
| Vantaxes | Hands free call, Radio FM ,TF mini bluetooth speaker |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.