-33%
Bluetooth Hand-free Mini Speaker
$18.00 $12.00
1.Support bluetooth wireless playback,bluetooth 3.0+EDR
2.Support bluetooth push back connection function
3.Built-in Mic,support hands free call function
4.Support FM radio function
5.Support AUX input function
6.Support TF Card play mp3 audio format
7.Built-in rechargeable Lithium-ion battery 400mAh
8.Perfect sound
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | sen fíos, portátil, mini |
| Sound Channel | 1 |
| Uso | portable audioplayer, teléfono móbil,computer,MP3,MP4,MP5 etc. |
| Nome da marca | OEM |
| Dimensión | 81.5*52*30mm |
| cor | customizable |
| material | ABS |
| Compatible | Micro SD/TF,Hand-free,radio FM,AUX input |
| USB charge voltage | DC 5V |
| Audio Input | Bluetooth or line in |
| Certificado | CE,ROHS |
| Capacidade da batería | 400mAh |
| Versión Bluetooth | V2.1+EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000pcs |
| FOB Price | USD6–USD9 |
| Payment terms | T/T , Western Union, Paypal, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | Shenzhen |
| Capacidade de subministración | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| Prazo de entrega | 2 days for sample,3-25 days for bulk order after payment |
| Embalaxe | carton size: 57.5*28*24.5 cm ,50pcs / CTN ,GW:10kg |
| Vantaxes | Hands free call, FM Radio ,TF mini bluetooth speaker |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth Hand-free Mini Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.