-33%
altofalante bluetooth exterior
$18.00 $12.00
| Detalles de empaquetado: | 1.Caixa branca 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,manual do usuario 3., OEM packaging are welcome for outdoor hanging bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 6 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE,ROHS |
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Condicións de pago: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensións | D68*H73mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil,mini |
| Peso do produto | 230g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa, |
| Nome do produto | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| Garantía de calidade | 12 Meses |
| Relación S/N | ≥70 dB |
| material | Silicone+ABS |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| Batería | 3.7v/400mAh |
| potencia de saída | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ baixo | Apoiar |
| style | bluetooth speaker |
Sexa o primeiro en opinar sobre "altofalante bluetooth exterior”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.