-36%
mini altavoz bluetooth de música
$16.90 $10.90
| Detalles de empaquetado: | altofalante bluetooth para coche 50pcs / CTN Tamaño da caixa branca:7*7*6cm Tamaño CTN:46*32*18cm G.W:11KG PARA Altavoz Bluetooth musical |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Condicións de pago: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Dimensións | Diámetro 60 * H 50 mm |
| Peso | 110g/altofalante, 135g/paquete |
| Tamaño de corno | 25mm |
| cor | Verde,Branco,Azul,Negro,Vermello,personalizado |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil,Reproductor de karaoke Ordenador, etapa, |
| Distorsión | 5.00% |
| Garantía de calidade | 12 Meses |
| Frecuencia | 280HZ– 16KHZ |
| material | ABS |
| Saída | 3.7V~4,2 V+0,05 V |
| Tensión de entrada | A entrada do altofalante bluetooth do coche é de 5V DC |
| Canle | 3(2.1) |
| Paquete incluído | 1Orador, 1 Cable USB,1Cable de audio, |
| MOQ baixo | Apoiar |
| Sinal a ruído | ≥95 dB |
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini altavoz bluetooth de música”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.