-42%
altofalante de luz ambiental
$48.00 $28.00
1. Interruptores táctiles con sensor;
2. axuste de luz branca e cor;
3. APP control bluetooth(música, espertador, amencer, durmir, avisar luz, luz de humor, demostración e configuración de bluetooth)
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| versión Bluetooth | V2.1+EDR |
| Bluetooth | >= 10 millóns |
| Consumo de enerxía | 5W |
| resposta de frecuencia | 50HZ-20KHZ |
| Distorsión | <0.5% |
| sensibilidade | >70DB |
| Capacidade da batería incorporada | 2200mAh |
| Tempo de carga da batería | 4-5horas |
| Tempo de reprodución de música | 6-8horas |
| material | caucho & madeira |
| Tamaño da unidade | 17.8×12.8cm |
| Embalaxe | 12pcs / CTN:56.9×38.3×29.3cm, GW:13.386kgs |
Sexa o primeiro en opinar sobre "altofalante de luz ambiental”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.