-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| Detalles de empaquetado: | 1*Micro USB cable 1*manual |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 2-3days for sample; 10-15days for mass production |
- descrición
- Additional information
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | |
| * Nome do produto | Portable bluetooth speaker |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V3.0 |
| * Working Range | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | YES |
| * Hand Free Call Function | YES |
| * TF music play | YES |
| * Batería | Built in 300mA rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 3 horas |
| * Profiles | Support A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | >70dB |
| * Resposta en frecuencia | 150HZ-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 2W |
| * material | ABS+Silicone |
| * cor | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * Peso | 93g |
| * tamaño | 45*70mm |
| * Accessory | Micro USB cable, manual |
Additional information
| Peso | 0.093 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.