-44%
mini bluetooth speaker
$18.00 $10.00
| Detalles de empaquetado: | 1*3.5cable de audio mm 1*cable USB 1*manual 1*caixa de agasallo |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 2-3days for sample; 10-15days for mass production |
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Especificación | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * NFC | NON |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * Función de chamada mans libres | SI |
| * Touch control | SI |
| * TF card slot | 1 – 16G |
| * Batería | 3.7v 1000mAh Lithium-ion battery |
| * Tempo de xogo | 5 – 7 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Resposta en frecuencia | 80-20KHZ +/- 3db |
| * altofalantes | 4Oh, 3W*2,40 mm Dia. |
| * material | ABS |
| * cor | Negro, Branco, Azul, Vermello, Rosa |
| * Peso | 260g |
| * Dimensión: | 120*62*54mm |
| * Accesorio | USB charging cable, 3.5cable de audio mm, manual |
| * outros | Easy operation with Voice prompts |
Información adicional
| Peso | 0.26 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "mini bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.