-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Detalles de empaquetado: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Tamaño da caixa branca: 63*60*80mm tamaño da caixa: 340*265*275mm CANT./CTN: 60pcs N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15-30 días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Dimensións | 27.5*27.5*14mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 150g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥80dB |
| material | ABS |
| NFC | For option |
| Tensión de entrada | DC5V |
| En liña | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.