-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Detalles de empaquetado: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Caixa branca, black box, caixa de cores, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 7-15días |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| Dimensións | OD70*240mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | colorized led light , |
| Peso do produto | 230g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| Mini altofalante portátil | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥85 dB |
| material | Aluminium + ABS |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
Sexa o primeiro en opinar sobre "bluetooth speaker with colorized led light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.