-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Detalles de empaquetado: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Certificación | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Prazo de entrega | 15días |
| Detalles de empaquetado | Caixa branca ou caixa personalizada |
| Capacidade de subministración | 10000 Peza/Pezas / Día |
| cor | rosa, branco, negro, azul, verde, laranxa |
| Dimensións | 156*45*40mm |
| tipo | activo |
| recurso especial | portátil, mini |
| Peso do produto | 466g |
| uso | Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Garantía de calidade | 1 ano |
| Relación S/N | ≥80dB |
| material | ABS |
| Resposta en frecuencia | 150Hz-18KHz |
| Tensión de entrada | DC5V |
| Handsfree | apoio |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.