-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Neach-labhairt fòn làimhe le Mic
5. NFC and TF optional
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
Quick Fiosrachadh
| Ainm Brand: | Modail Àireamh: |
Metal Box
|
Type: |
gnìomhach
|
|
| Cleachdaidh: |
Computer, Dachaigh Taigh-cluiche, karaoke Player, Fòn-laimhe, Ceàrdach a ghabhas a Fhuaime Player, Ìre, Outdoor/Sports
|
Channels: |
3 (2.1)
|
fheairt shònraichte: |
Mini, So-ghiùlaineach, wireless
|
| Place of Origin: | Co-mheas comharra / fuaim: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Ùine cluich: |
about 12 hours
|
Bluetooth dreach: |
V4.0 + CSR
|
Species Power: |
5W
|
| Battery comas: |
2200MAH
|
Frequency raon: |
100Hz to 20KHz
|
Color: |
Glas, Golden, Dubh, Airgid
|
| Barrantachaidh: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Bluetooth dreach | 4.0 |
| Tricead | 100Hz to 20KHz |
| Species Power | 5W RMS |
| Battery | 2200Mah |
| Ùine cluich | about 12 hours |
| Meud an aonaid | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "metal box sound speaker”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.




Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.