-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
feartan:
1).Le 2 neach-labhairt agus aon neach-labhairt fulangach
2).Dùthchasach:Bàrr suathaidh Crystal UV + Taobhan ola rubair + A’ milleadh bonn cusjion
3):Gnìomh NFC(roghainneil)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Suas gu 4 hours playing time
5)Fòn-labhairt gun làmhan / microfòn togte
6)Stiùireadh guth
7)Taic :Aux loidhne a-steach
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
Sònrachadh:
| Pròtacal Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Labhraiche Aonad | 40mm * 1 |
| Species Power | 5W |
| bacadh | 4Oh |
| Tricead | 100Hz gu 20kHz |
| Co-mheas comharra / fuaim | >75DB |
| THD | <0.5% |
| Battery | 500Mah Re-chìsean lithium |
| Meud | 70*70*76mm |
| Weight | 245g |
| Dath | Gorm / Uaine / Pinc / Dubh / Geal |
| Ùine obrach | 3-4 hours |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "colorful bluetooth speaker”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.








Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.