-47%
Cainteoir Bluetooth Deep Bass Gan Sreang Le Mic
$19.00 $10.00
- Sonraí Pacáistiú:
- Seachadadh:
- 15-25laethanta
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
gnéithe:
1.Wireless Bluetooth Input
2.Hand-free function
3.Play/pause
4.Vol.-/Previous song
5.Vol.+/Next song
6.Support TF card
7.IP4 Waterproof
8.Hot selling point: draftability
Technical Data:
| Bluetooth profile: | v3.0 |
| Bluetooth protocol: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| RF distance: | 10M |
| Minicíocht: | 280Hz-20KHz |
| SNR: | ≥80dB |
| Cumas ceallraí: | 400mAh |
| Cumhacht rátáilte: | 3W. |
| Speaker specification: | 4 Ó 3 w Φ 45 mm |
| ábhar: | ABS+Metal |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir Bluetooth Deep Bass Gan Sreang Le Mic”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.