-46%
mion nuachainteoir bluetooth gan sreang
$12.98 $6.98
- Sonraí Pacáistiú:
- Seachadadh:
- 3-15laethanta
- Tuairisc
- Eolas breise
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| leagan Bluetooth | v3.0 |
| Raon oibre | suas le 10m |
| Toise | 90*90*47mm |
| Meáchan glan | 249g |
| Comhartha-go-torann | >=95dB |
| Am oibre | 8 uaireanta |
| Cainteoir | 68mm |
| freagra minicíochta | 280Hz-16Hz |
| Aschur callaire | 3w |
| Saobhadh | <=0.5% |
| Voltas/cumas ceallraí | 520mAh |
| Voltas luchtaithe ceallraí | 5V+-0.5V |
| Am luchtaithe ceallraí | 2 uaireanta |
Eolas breise
| meáchan | 0.249 KG |
|---|
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "mion nuachainteoir bluetooth gan sreang”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.