-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Sonraí Pacáistiú: | Méid bosca bán:120*65*60mm Méid cartán:32*34*26cm QTY/CTN:50ríomhairí pearsanta N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Seachadadh: | shipped i 5 lá tar éis íocaíocht |
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
| Deimhniú | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, CCFG, BQB |
| Am Seachadta | 15-25days according to your quantity |
| Sonraí Pacáistiú | Bosca bán nó bosca saincheaptha |
| Cumas Soláthair | 10000 Píosa/Píosaí / Lá |
| dath | White/Black/pink/orange/blue/green |
| toisí | D50.6*H56.2 |
| cineál | Gníomhach |
| Gné Speisialta | Inaistrithe, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Meáchan táirge | 98g |
| Úsáid | Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Fón póca, Imreoir Karaoke, Ríomhaire, Céim |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Barántas cáilíochta | 1 bhliain |
| Cóimheas S/N | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| ábhar | ABS professional speaker |
| freagra minicíochta | 90Hz-20KHz |
| Voltas ionchuir | DC5V |
| Líne isteach | tacaíocht |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "wireless bluetooth Professional speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.






Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.